EST
Edge2

MIDA ME ANNAME?

•  Igakuise ülevaate Sinu ettevõtte olulistest finantsnäitajatest
•  Häid ideid, kuidas aega, raha ja närvikulu säästa
•  Teadmise, et Sinu ettevõtte aruanded on riigile alati tähtaegselt esitatud

MEILE MEELDIB SUHELDA

Accontos töötavad avatud ja sõbralikud inimesed. Anname endast parima, et Sinu ettevõttel hästi läheks. Oma ettevõtte raamatupidamise kohta võid alati infot küsida – kuigi see on märk, et me ei tee oma tööd piisavalt hästi, sest meie eesmärk tagada Sulle selline info kättesaadavus, et vajadust lisa küsida ei tekigi.

OLEME ISE AKTIIVSED

Tänu enda spetsiliseerumisele näeme tihti kitsaskohti klientide töökorralduses, kus lihtsaid muudatusi tehes on võimalik kulusid kokku hoida või täiendavat tulu saada. Loomulikult ei hoia me seda enda teada.

KESKENDU OMA PÕHITEGEVUSELE

Raamatupidamise korraldamine oma ettevõttes on mõnikord lausa ärritav. Infot ei saa õigel ajal, aruanded ei sisalda soovitud informatsiooni, raamatupidaja väidab et tehingut ei saa nii teha nagu Sina soovid või on vajalikul ajal puhkusel või haige, maksuamet tundub põhjendamatut kiusu ajavat.
Meil on sulle hea uudis. Sa võid nendest muredest meie abil lihtsalt vabaneda. Sest see, mis Sinul on kõrvaltegevuseks, on meile põhitegevuseks. Ja me armastame oma tööd.

HOIA RAHA KOKKU

Praktika näitab, et enamikel juhtudel toob raamatupidamise sisseostmine kaasa kulude kokkuhoiu.

PAREM KVALITEET

Meie töötajad on spetsialiseerunud ning tegelevad igapäevaselt keerukate ülesannete lahendamisega. 
Lisaks on iga töötaja selja taga kogu meeskonna toetus ja oskusteave.

KIRJUTA VÕI HELISTA

Saada meile kiri või helista ja küsi hinna või teenuste kohta. Esimene kohtumine, kus teeme selgeks, kui palju Sinu ettevõtele koostööst Accontoga kasu saab, on tasuta.

GARANTII

Kui meie teenus Sind ei rahulda, saad raha tagasi. Teeme tööd pühendunult ning usume enda headusse. Kui Sa pärast teenuse saamist leiad, et oleme Sinu ootusi petnud, saad teenuse eest makstud raha tagasi. Raha tagasisaamiseks tuleb kahe nädala jooksul arve väljastamisest täita vastav ankeet, mille saate meie käest.