EST
Edge2
RAAMATUPIDAMINE

RAAMATUPIDAMISTEENUS

Siin on enamlevinud viisid raamatupidamisteenuse osutamiseks. Sinu ettevõtte puhul vaatame Sinu ettevõtte täpseid vajadusi ja lepime kokku, kuidas on Sul kõige kasulikum raamatupidamine korraldada.

       Täisteenus Accontos – Sina toimetad igakuiselt meile dokumendid, meie teostame enda kontoris kõik vajaliku Sinu ettevõtte raamatupidamise nõuetekohaseks teostamiseks, palgarvestusest kuni müügiarvete koostamise ja postitamiseni välja, rääkimata maksudeklaratsioonide tähtaegsest esitamisest.

       Internetipõhine raamatupidamine – Tuntud ka nime all online-raamatupidamine. Sul on üle interneti turvaline juurdepääs enda ettevõtte raamatupidamise andmebaasi, mis võimaldab ostuarveid sisestada otse Sinu töötajatel ja väljastada otse programmist ka müügiarveid. Acconto kanda jääb nn pearaamatupidaja teenus, kus teostame kõiki muid vajalikke raamatupidamistoiminguid.

       Acconto raamatupidaja sinu ettevõttes – meie raamatupidaja käib kokkulepitud sagedusega Sinu ettevõttes kohal, kus asuvad ka kõik dokumendid. Lisaks vajalike kannete teostamisele annab raamatupidaja ka jooksvates küsimustes nõu. Suuremate mahtude puhul on võimalik, et raamatupidaja viibib kohal olulise osa ajast.

Palgaarvestus

Teie saadate meil töötajatega kokkulepitud palgatingimused. Meie teostame vajaliku palgaarvestuse, arvutame palkadelt maksud ning esitame või valmistame ette elektroonilise maksudeklaratsiooni, samuti maksekorraldused, mille saate importida internetipanka.

Kulu- ja lähetusaruannete koostamine

Teie annate meile töötaja poolt tehtud kuludega või lähetusega seotud arved ja dokumendid, meie vormistame nõuetekohase ja selge aruandluse, vajadusel valmistame ette maksete teostamiseks vajalikud aruanded.